Maks jest przemiłym, młodym człowiekiem, bardzo empatycznym i kreatywnym. Potrzebowałam kogoś, kto pokieruje mną i naprowadzi na odpowiednie dietetyczne tory. Po miesiącu współpracy udało mi się zgubić 2,5kg, kontynuuje jedzenie według maksowych rad i przepisów i redukcja nadal idzie w dobrym tempie. Serdecznie polecam! ?

Nadia Tymińska
konsultacja indywidualna

Jeśli chodzi o samą konsultację, to jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam!.. Żałuję tylko, że tak późno, ale i tak lepiej niż miałabym zrobić to za miesiąc. Skutki wtedy mogłyby być znacznie gorsze.
Fajnie, że tak podchodzisz do tego z głową,  jednocześnie przekazując wartość merytoryczną. Po tym ostatnim czasie ciągłego zmęczenia, bólu głowy i rezygnacji ze wszystkiego, czuję się napełniona nadzieją na zmianę i wierzę, że można jednak znaleźć ten balans w odżywianiu. ; )
Wybrałam Cię nie bez powodu – dość długo już obserwuję Twój profil na IG i Twoja pracę, więc trochę miałam w głowie czego mogę się spodziewać. Można powiedzieć, że moje przypuszczenia się potwierdziły 🙂 

Marta Jakubowska

Wybierając współprace z Maksem można liczyć na jadłospis podpasowany pod swoje gusta smakowe. Nie trzeba się bać, że do zjedzenia będzie coś czego nie lubimy. Wręcz przeciwnie, w diecie Maks zamieszcza ulubione jedzonko oraz można poznać nowe, bardzo dobre posiłki. Bardzo polecam jeśli ktoś chce zmierzać ku swoim celom, a przy okazji zdrowo i smacznie zjeść!!

Paulina Modrzyńska

Dzięki Maksowi zrozumiałam, że dieta to nie wyrzeczenia, a styl życia. Mój jadłospis jest dopasowany do mnie. Jem to co lubię, nie czuje głodu i chęci podjadania. Dużo pracuje, mam mało czasu na gotowanie, przyznaje że nie lubię tego robić, posiłki są proste w wykonaniu, a ich przygotowanie zajmowało mi maksymalnie 20 minut! Duży plus dla zabieganych. Maks otworzył mi głowę na aktywność, która w połączeniu z dieta dała na prawdę świetne rezultaty. Waga i centymetry poszły w dół ??????

Martyna Cygan

Maks jest osobą z dużą wiedzą a przede wszystkim – widać pasje w każdym przekazanym słowie. Jeśli kogoś interesuje zdrowy styl życia, to Maks jest odpowiednią osoba do konsultacji – nie ma popadania w skrajności, które często mogą skończyć się zaburzeniami odżywiania.
Dieta, która otrzymałam od Maksa była smaczna a posiłki łatwe w przygotowywaniu. Owsianki z przepisów Maksa – lepsze niż nie jeden deser.
POLECAM

Patrycja Pawlak

W skali od 0-10 Maks zasługuje na mocne 11! Zgłosiłam się do niego, by zrzucić dodatkowe kilogramy, a to, czego przede wszystkim mnie nauczył, to że kilogramy to nie wszystko, a trzeba zwracać uwagę na ciało (szczególnie wychodzi to teraz, przy wiosenno-letnich ubraniach, a nie zimowych obszernych swetrach). Dzięki Maksowi poznałam i poznaję mnóstwo fajnych, zdrowych przepisów i zamienników, które ułatwiają mi zdrową dietę na co dzień. Ale myślę, że najważniejsze jest to, dlaczego zgłosiłam się akurat do Maksa – uczy on każdego (kto tylko chce wysłuchać), że relacje z jedzeniem muszą być zdrowe i – co najważniejsze – pokazuje, jak takie zdrowe relacje wypracować. Dzięki niemu widzimy, że nawet dietetyk ma w diecie miejsce na pizzę, loda czy odpuszczenie treningu. Maks promuje zdrowy tryb życia, ale nie taki ze szkolnych banerów, który nic nikomu nie mówi. Maks wyjaśnia wszystko, cierpliwie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Kontakt jest szybki, na bieżąco. Gdybym miała kogoś polecić, to zdecydowanie Maksa!

Monika Dębiec

Mimo młodego wieku Maks bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Jego zaangażowanie, zainteresowanie i “opieka”, były najlepsze jakie kiedykolwiek otrzymałam od dietetyka, z którym pracowałam. Bardzo odpowiadały mi przejrzyste, a przede wszystkim SMACZNE jadłospisy, dostosowane specjalnie dla mnie. To największy plus, bo Maks nie działa na zasadzie ” kopiuj – wklej”, tylko indywidualnie podchodzi do każdego podopiecznego. Jako pierwszy przekonał mnie, że “zdrowo ” może być też pysznie i bez męczarni. Waga spadała w dół, a ja nie czułam się jak na diecie. Polecam

Tatiana Czech

Chciałam Ci bardzo podziękować za tą dwumiesięczną współpracę i wszystkie rady! Po raportach było widać, że waga się ruszyła i centymetry lecą w dół! Będę ciągle trzymać się dietki i eksperymentować w kuchni by jak najbardziej urozmaicać potrawy! I napez ręką na serduszku będę polecać, wszystkim taką miłą i pomocną osobę jaką jesteś! W tych czasach osoby pomocne są na wagę złota pamiętaj! Życzę Ci jak najwięcej sukcesów na drodze kariery, jak najwięcej zwalczonych kilogramów i zadowolonych podopiecznych – a ich będzie na pewno dużo!

Wiktoria G.

Współpraca z Maksem to był strzał w 10. Trafiłam na niego po wielu nie udanych próbach znalezienia kogoś kto ustali mi dietę bez wyrzeczeń, stania w kuchni i wydawania fortuny na produkty. w końcu dieta jest dla mnie nie na odwrót Dzięki stałemu kontaktowi zawsze mogłam liczyć na poradę i wsparcie. A to spowodowało że szybko moja głowa przestawiła priorytety i teraz relacja z, jedzeniem jest na najwyższym poziomie. jeśli ktoś się zastanawia niech spróbuje by móc się przekonać że jest to osoba z dużą wiedzą, empatia i pomysłami ? dziękuję po raz setny

Aneta Dołęga

Po kilku nieudanych próbach samodzielnego schudnięcia postanowiłam podjąć współpracę dietetyczną z Maksem. Na początku korzystałam z indywidualnie dopasowanego jadłospisu. Dania były proste i szybkie do przygotowania, a jednocześnie bardzo smaczne, więc przygotowywanie ich było dla mnie wręcz przyjemnością. Po jakimś czasie przeszliśmy na liczenie kalorii – i tu kolejny plus dla Maksa – potrafił w porę zareagować, gdy coraz ciężej było mi się trzymać „sztywnego” jadłospisu. Kontakt z Maksem jest zawsze na bieżąco, szybko odpisuje na wszystkie wiadomości, jest wspierający i pomocny.

Mi samej w końcu udało się zredukować masę ciała, a moje samopoczucie znacznie się poprawiło – jest to niewątpliwie skutkiem naszej współpracy! Także podsumowując, zdecydowanie polecam współpracę z Maksem!

Zosia B.