Współpracę z Maksem oceniam bardzo pozytywnie! Przede wszystkim jasne wytłumaczenie zasad na początku diety oraz późniejsze wyjaśnienia kolejnych wprowadzanych zmian dało poczucie, że zna się na rzeczy i jest profesjonalistą. Sam okres diety był  bardzo elastyczny, Maks brał pod uwagę produkty, które preferuję w jadłospisie, modyfikował elementy, które mi nie odpowiadały. Dania były smaczne i pożywne, a porcje odpowiednie. Kontakt był bardzo łatwy i zawsze przyjemny. 3 miesiące współpracy dały mi dużą wiedzę o samym sobie – zauważyłem, jakie zmiany i produkty mi służą, czego powinienem unikać, co zmienić, ale przede wszystkim nabrałem stałych zdrowych nawyków żywieniowych, które na pewno długoterminowo pozytywnie wpłyną na mój organizm. Polecam współpracę z Maksem!

Adam W.

Ja byłam bardzo zadowolona ze współpracy 😀 dostałam odpowiedź na każde moje pytanie, super plansze z których korzystamy do dzisiaj oraz cenne wskazówki co do zmian w moim żywieniu

Anonimowo

Posiłki póki co strzał w 10 ! Moje smaki. Słodka przyjemność to 3 tyci lody z Lidl 😀 dają 105 kcal. Czekolada w owsiance robi robotę. Nie mam słów, takie proste dania, a tak mi smakują. Dziękuję :D:D:D

Anonimowo

A brownie z fasoli jest mega  jak zobaczyłam ta jednan porcje na kolacje to pomyślałam chyba  zwariował przecież taka jedna. Porcja to ja się nie najem…. Jakie jest moje zdziwienie że ledwo wcisnęłam ta jedna porcje  natomiast gulasz na obiad wyszedł bajeczny a porcja   ogromna ale był tak pyszny że zjadłam wszystko

Anonimowo

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tej krótkiej ale fajnej współpracy 😀 raz jeszcze mega mega dziękuje i będę Cię polecać na pewno <3

Anonimowo