O mnie

Nazywam się Maks. Jestem świadom braku wystarczającej wiedzy w temacie żywienia wśród (wciąż) dużej ilości osób, dlatego od pięciu lat zajmuję się edukowaniem oraz dzieleniem się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Obalam mity, omawiam produkty, daje praktyczne porady i służę pomocą. Sprawiam, że zdrowy styl życia staje się czymś przyjemnym

Poznajmy się lepiej.

Współpracuję indywidualnie ze świetnymi ludźmi, pomagam im zrzucać kilogramy, osiągać ich cele i poprawiać jakość życia w przyjemny, a także skuteczny sposób.
Jestem absolwentem studiów dietetyki - moja pasja do tej dziedziny trwa już wiele lat. Ukończyłem 60-godzinny certyfikowany kurs na trenera personalnego. W ostatnich latach uczestniczyłem w ponad 50 szkoleniach, kursach, webinarach i konferencjach związanych z dietetyką, czy treningiem.
Możesz mnie znaleźć na instagramie pod nazwą @maks_tomaszewski. Pokazuję tam, jak żyć zdrowo bez zbędnych wyrzeczeń - na przykład jedząc pizzę na diecie bez wyrzutów sumienia (co więcej, utrzymując przy tym efekty!).
Chcesz wiedzieć więcej ? Podczas mojego dzieciństwa, pomimo dużej aktywności nie należałem do najszczuplejszych osób. W liceum nie wiedziałem, co chcę robić w przyszłości, ale z pomocą przyszła dietetyka, która mnie pochłonęła ,,na maxa’’! Najpierw chciałem tylko poprawić swoją sylwetkę. Skończyło się na studiach, dziesiątkach kursów, webinarów, wielu książkach i pracy. Pomyślałem sobie... tyle wiedzy na nic? Tak też powstał ten profil, na którym podaję swoją wiedzę dalej w przystępny sposób, a moja pasja stała się dla mnie pracą. Skąd pomysły na posty? Dzięki Wam! Podsuwacie interesujące Was tematy, ja robię research i pokazuje skomplikowane tematy w o wiele łatwiejszy do zrozumienia sposób. Na stories dzielę się szybkimi przepisami, praktycznymi tipami, pojawiają się też quizy, czy Q&A. W wolnym czasie spaceruję, czytam książki, czy snuje plany na kolejne podróże, które stanowią DUŻĄ część mojego życia.

Certyfikaty i dyplomy